





Een workshop is uit te breiden met onderstaande mogelijkheden:
Boerenlunch
Boerenlunch Vanaf 5 personen. De kosten zijn € 22,50. Hierbij wordt zelfgemaakte groentesoep geserveerd, met diverse heerlijke broden van de bakker, diverse vleeswaren van de verse slager, koffie, thee en een schaal zelfgemaakte bolusjes! Inclusief rondleiding als daar behoefte aan is.
Samen pannenkoeken bakken
Gezellig samen aan tafel, de crepemaker in het midden en stapels mini pannenkoekjes die je zelf bakt en versiert. Van spek en kaas tot appel met kaneel, chocopasta of stroop – er is voor ieder wat wils.
We bieden een basisbuffet en een luxe buffet aan, zodat je kunt kiezen wat het beste bij jouw groep past. Het is niet alleen een maaltijd, maar ook een belevenis: iedereen schuift aan en bakt zijn eigen pannenkoekjes, precies zoals je ze zelf het lekkerst vindt.
Een ontspannen en smakelijke manier om samen te eten vóór of na de workshop.
👉 Basisbuffet: €9,50 p.p.
👉 Luxe buffet: €11,50 p.p.
Neem contact op voor meer informatie via:
info@hofkeizersweel.nl
Of…